Vrasjet mafioze, shkarkohet shefi i komisariatit në Shkodër

2f25747dcfbc5807a130950aadc8bf17 1100x620

Pas shkarkimit të Vehbi Bushatit si Drejtor i Policisë në qarkun e Shkodrës dhe zëvendësimit të tij me Niko Brahimaj, vala e shkarkimeve ka prekur edhe Komisariatin e Shkodrës.

Vasil Çela është larguar nga drejtimi i Komisariatit dhe në vend të tij është emëruar Lorenc Meta.