Telushi po rekuperon nga ndërhyrja kirurgjikale, takon shokët e Partizanit

tel 1100x620

Lajme të mira për Bruno Telushin.  Mesfushori i Partizanit vizitoi sot shokët në prag të sfidës kundër Luftëtarit. Lojtari plot temperament ka filluar tashmë rekuperimin pas dëmtimit të rëndë kundër Teutës.

Telushi me shokët e Partizanit

Në atë ndeshje, Telushi pësoi një dëmtim të rëndë duke u shtruar në spital, ku pas disa ekzaminimeve doli në pah një problem me mushkëritë.

Lojtari iu nënshtrua ndërhyrjes kirurgjikale, i cili doli me sukses dhe tani pritet vetëm rekuperimi i plotë i tij, një element tejet i rëndësishëm për Partizanin.