Momenti kur peizazhi i Parisit ndryshoi përgjithmonë

notre5 Copy 600x338

Zjarri që me shumë gjasa ka shkatërruar një pjesë të mirë të katedrales së Notre Dame, do të ndryshojë ndoshta përgjithmonë peizazhin  e kryeqytetit francez.

Në videon e CNN, ndiqni momentin kur një pjesë e çatisë së katedrales 800 vjeçare shembet, duke shkaktuar panik dhe hidhërim tek dëshmitarët.

Pamje të tjera, ekskluzive të A2 CNN.