Hidhet shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë

kupaaaa 1100x620

Paraditen e sotme është hedhur në ambientet e Federatës Shqiptare të Futbollit shorti i gjysmëfinaleve të Kupës së Shqipërisë.

Goglat kanë vënë përballë njëra-tjetrës Kukësin me Skënderbeun dhe Luftëtarin me Tiranën.

Ndeshjet e para do të zhvillohen më 24 prill, ndërsa më 8 maj ato të kthimit, kur do të mësohen edhe finalistët e këtij sezoni të Kupës së Shqipërisë.