Kush pyet për lotët e CR7-ës! Kemi Georgina-n…

Juventusi doli kokulur mbrëmjen e kaluar nga stadiumi i tij, duke pësuar një goditje të rëndë këtë sezon pasi u eliminua nga Ajax-i nga Champions League.

Deri në këtë fazë të sezonit, Cristiano Ronaldo po e shijonte në maksimum aventurën e tij italiane me skuadrën bardhezi, por dëshira dhe talenti i lojtarëve të rinj të Ajax-it rrëzuan gjithçka.

Ronaldo shpërtheu në lot në fundin e ndeshjes, ndoshta këtë gjë mund ta kenë bërë edhe shumë tifozë të tjerë juventinë, por kishte edhe nga ata që nuk shfaqën “shumë interes” për ndeshjen kur në stadium ishte Georgina, e cila magjepsi të pranishmit me prezencën e saj…