Futbollisti dëmtohet duke zëvendësuar shokun e skuadrës

Screenshot 4 1 1100x620

Sapo hyri në fushë duke zëvendësuar një shok skuadre, por u dëmtua duke i dhënë dorën. Ky është me siguri dëmtimi më i çuditshëm dhe qesharak që keni parë ndonjëherë.

Në një ndeshje të kategorisë së dytë të kampionatit suedez, Mattias Ozgun, mbrojtës i Degerfors, bëhet gati të futet në lojë, por kur bën “qepalla” me shokun e skuadrës Lindahl dëmtohet në sy dhe pavarësisht se futet në lojë, detyrohet të dalë menjëherë jashtë për të marrë kujdesin mjekësor.