Makina shkatërrohet, shoferi shpëton për mrekulli

Një aksident ka ndodhur mesditën e të hënës tek mbikalimi e Kamzës, ku një makinë ka përfunduar poshtë një kamioni duke u shkatërruar pothuajse totalisht.

Fatmirësisht shoferi, i cili ka qenë vetëm në makinë në momentin e aksidentit, ka dalë vetë nga makina dhe nuk ka pasur asnjë lëndim.