Ibrahimovic i “tregon dhëmbët” kundërshtarit pasi i shënon – A2

Ibrahimovic i “tregon dhëmbët” kundërshtarit pasi i shënon

Zlatan Ibrahimovic është gjithmonë në qendër të vëmendjes në kampionatin amerikan të futbollit.

Këtë herë, jo për golin e shënuar, por për mënyrën e festimit. Gjiganti suedez u shënoi dhe shfryu nervat te mbrojtësi i Real Salt Lake duke i bërtitur në fytyrë.

Shkaku ishte fakti që mbrojtësi Onuoha e markoi sulmuesin suedez përgjatë 90 minutave duke mos e lënë të qetë sa i përket lojës.

Përballja kokë më kokë vijoji deri në tunelin e stadiumit.