Aksident me biçikletë në Vlorë, ndërron jetë 66 vjeçari

Një aksident i rëndë ka ndodhur paradite në Vlorë, ku për pasojë ka gjetur vdekjen 66 vjeçari Agim Soro.

Nga informacioneve në terren, mësohet se viktima udhëtonte me biçikletë në lagjen “24Maji”, kur është goditur nga një automjet tip Fiat, i drejtuar nga një shtetas 52 vjeçar, me inicialet A.Ç.

 Drejtuesi i mjetit është shoqëruar nga  policia dhe po punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

  • LAJMI I FUNDIT | Një ekip i A2 ka hyrë në kampin famëkeq të ISIS në Siri
  • LAJMI I FUNDIT | Kampi i Al Hol u bë i njohur për shkak të vogëlushit Alvin Berisha
  • LAJMI I FUNDIT | Në kampin e Al Hol jetojnë 74 mijë persona, mes tyre dhe shqiptarë
  • LAJMI I FUNDIT | A2 po ndjek nga afër historinë e këtyre njerëzve të lënë në mëshirë të fatit
  • LAJMI I FUNDIT | Gazetari Jul Kasapi e operatori Indrit Myftari janë në Siri, pranë kampit Al Hol
  • LAJMI I FUNDIT | Jul Kasapi: Brenda kampit Al Hol strehohen rreth 80 shtetas shqiptarë