Përleshje, flakë dhe gaz lotsjellës, protesta e opozitës në foto

Protesta e kësaj të shtune, mes tensioneve të shumta, ku protestuesit kanë sulmuar me bomba molotov, ndërsa policia është kundërpërgjigjur me gaz lotsjellës. FOTOT: A2 CNN dhe LSA