Mihajloviç sherr me tifozët e Lazio-s para finales së Kupës

Mihajlovic sherri para finales frame 0 1100x620

Finalja e Kupës së Italisë mes Lazio-s dhe Atalanta-s u shoqërua me tensione përpara nisjes. Një grupim tifozësh lacialë janë gjendur përballë trajnerit të Bolonja-s Sinisha Mihajloviç, të cilin e kanë fyer dhe e kanë ofenduar në kor.

Arsye janë të paqarta, por reagimi i Mihajloviç është i pazakontë, me trajnerin serb që niset drejt tyre për t’u përleshur, por në atë moment kanë ndërhyrë forcat e rendit për ta qetësuar dhe për të shmangur konfliktin.

Mihajloviç ka qenë pjesë e Lazio-s si lojtar për 6 sezone nga viti 1998 deri në vitin 2004.