E dashura 23 vite më e re e kthen DiCaprio-n në fotograf! – A2

E dashura 23 vite më e re e kthen DiCaprio-n në fotograf!

Pas disa lidhjeve të njëpasnjëshme me vajza bjonde, ylli i Hollivudit, Leonardo DiCaprio tashmë ka në krah një bukuroshe brune, me të cilën duket se është i dashuruar marrëzisht.

Këtë e ka treguar edhe në fotot e fundit të shkrepura në Kanë. Aktori 44-vjeçar ishte në një shëtitje me të dashurën e tij modele Camila Morrone, e cila është vetëm 21 vjeç.

Sigurisht, Morrone, e veshur me një fustan të bardhë me pika të zeza i duheshin disa foto për Instagram dhe këtë gjë e ka bërë i dashuri i saj, aktori Leonardo DiCaprio!

Shkarkoni aplikacionin e A2