E fiksuar pas “Sirenës së vogël”, pasanikja kineze realizon dasmën spektakolare – A2

E fiksuar pas “Sirenës së vogël”, pasanikja kineze realizon dasmën spektakolare

Në Kinë, çiftet e reja nuk kursehen aspak kur vjen puna për dasmën e tyre.

Rachel Wee dhe i fejuari i saj Ken nga Singapori organizuan një dasmë me 600 të ftuar dhe 3 pjesë.

Me frymëzim nga filmi vizatimor “Sirena e vogël”, dasma konsistonte në një set fotografik nën ujë të çiftit, me nusen të veshur si sirenë për festën e beqarisë.

Në dokumentarin mbi këtë dasmë të “Channel 5”, organizatori i dasmës ka zbuluar se është paguar plot 1 milion euro.

Shkarkoni aplikacionin e A2