Georgina lë Ronaldon në shtëpi dhe shkon në Kanë

Festivalit të Kanës, përveç yjeve të përvitshëm, nuk i ka munguar këtë vit dhe e dashura dhe bashkëjetuesja e Cristiano Ronaldo.

Georgina Rodriguez parakaloi në tapetin e Festivalit të Kanës duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve përfshi këtu dhe fotografët.

E dashura e sulmuesit të Juventusit shoqërohej nga një mike e saj dhe nga motra e CR7. Georgina kishte veshur një fustan të zi, zbukuruar me një gjerdan në formë zemre.