Sergio Ramos mendon largimin nga Madridi

ramos 1100x620

Kapiteni Sergio Ramos mund të largohet nga Reali i Madridit këtë verë.

Lajmi vjen nga gazeta spanjolle ‘El Chiringuito’, sipas së cilës mbrojtësi është duke vlerësuar gjatë këtyre ditëve nëse do të vazhdojë karrierën e tij me “los blancos” apo të fillojë një aventurë të re me ndonjë klub tjetër të madh evropian.

Në gjurmë të Sergio Ramos janë vënë në të shkuarën Manchester United dhe PSG.