CR7 mburret me makinën e tij të re prej 1 milion eurosh

cristiano mclaren

Cristiano Ronaldo ka treguar nëpërmjet një videoje në Instagram makinën e tij të re sportive.

Bëhet fjalë për një McLaren Senna, një “perlë” me 800 kuaj fuqi që arrin shpejtësinë maksimale prej 340 km/h dhe që kushton 1 milion euro.

View this post on Instagram

Enjoy 😉👌🏻

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on