Festa e Partizanit në Sheshin “Nënë Tereza”

Pas 26 vitesh Partizani u shpall kampion i Shqipërisë në futboll. Pas ceremonisë së dhënies së trofeut në stadiumin “Selman Stërmasi” në përfundim të sfidës kundër Kukësit, lojtarët, drejtuesit dhe tifozët e klubit të kuq festuan titullin e shumëpritur në Sheshin “Nënë Tereza”.