Rikthimi i David Beckham në mitikun “Old Trafford”

Ish-ylli i “Djajve” dhe i kombëtares angleze u rikthye në mitikun “Old Trafford” në një ndeshje mes legjendave të United dhe Bayern Munches, të fituar 5-0 nga anglezët.

Këtë herë, David nuk ishte i vetëm, por i shoqëruar nga familja e tij, bashkëshortja Victoria, vajza Harper dhe djali Romeo.