Kombëtarja dhe Reja “ndezin” motorët në prag të Islandës

91170ab2 1eef 4f9b 8639 cdce7bb9eeb8 1 1100x620

Kombëtarja Kuqezi po përgatitet për sfidën kundër Islandës, dhe trajneri italian Edi Reja ka marrë tashmë drejtimin e lojës.

Kuqezinjtë do të përballen në të ftohtin e Rejkjavik më datë 8 qershor , dhe tre ditë më pas do të presin Moldavinë në Elbasan Arena.