Shkodër, ndërron jetë fëmija pasi bie nga ballkoni i pallatit – A2

Shkodër, ndërron jetë fëmija pasi bie nga ballkoni i pallatit

Foto ilustruese

Një fëmijë vetëm 2 vjeçar ka ndërruar jetë sot pasi ka rënë nga kati i gjashtë i një pallati.

Ngjarja ka ndodhur pranë urës Dervishbeg, në Shkodër. Fëmija u transportua menjëherë në spitalin e qytetit, por gjendja ishte tepër e rëndë dhe si pasojë mjekët nuk mundën ta shpëtonin.

Ngjarja po hetohet nga forcat e rendit, për të kuptuar dinamikën.

Shkarkoni aplikacionin e A2