Digjet një automjet në Fushë Krujë

Mbulim makinat frame 387 1100x620

Një zjarr ka rënë në një automjet në orët e para të mëngjesit në lagjen S.M.T të Fushë Krujës duke shkaktuar vetëm dëme të vogla material.

Mjeti i djegur është në pronësi të shtetasit B.K. dhe në momentin e zjarrit ka qenë i parkuar. Dyshohet se shkak për zjarrin ka qenë një defekt elektrik në mjet, megjithatë grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.