Kombëtarja humbet sërish Grezdën, e zëvendëson “ylli” i Partizanit

kombetarja1 1100x620

Ende nuk kanë filluar sfidat vendimtare për kualifikueset kundër Islandës dhe Moldavisë, dhe Kombëtarja vazhdon të humbasë elementë cilësorë nga dëmtimet.

Pas Memushajt, edhe sulmuesi Eros Grezda do të mungojë për shkak dëmtimi. Në vendin e tij tekniku Edi Reja do të grumbullojë Lorenc Trashin  e Partizanit, që do të kurorëzojë në këtë mënyrë një muaj vërtetë për mos t’u harruar.