Ibrahimovic, gol legjendar në moshën 37-vjeçare – A2

Ibrahimovic, gol legjendar në moshën 37-vjeçare

zlatan 600x338

Zlatan Ibrahimovic ka shënuar një gol të mrekullueshëm në kampionatin amerikan të futbollit.

37-vjeçari suedez kontrolloi topin në zonë me një sombrero dhe më pas shënoi me roveshatë në humbjen e Los Angeles Galaxy ndaj New England Revolution.