Mohammed Salah i trembet puthjes – A2

Mohammed Salah i trembet puthjes

Muhamed Salah është një burrë i martuar i lumtur dhe mesa duket qartë nuk do që të puthet nga asnjë gazetare, pavarësisht sa të pafajshme mund të jenë qëllimet e tyre.

Pas triumfit të Liverpool në finalen e Champions League ndaj Tottenham, Salah në mënyrë të kuptueshme mori vëmendjen e shtypit dhe u intervistua në kohën që festimet në fushë kishin filluar.

Në një moment, gazetarja, për shkak të zhurmave të mëdha në stadium, iu afrua Salah për t’i bërë pyetjen e radhës, por egjiptiani kujtoi se ajo kishte qëllim që ta puthte dhe për këtë arsye u largua.

Shkarkoni aplikacionin e A2