Vlorë, aksident në Lungomare. Përmbyset makina, plagoset drejtuesi i mjetit

aksidenti vlore

Një aksident ka ndodhur paraditen e së martës përgjatë “Lungomares”, në qytetin e Vlorës.

Dy mjete janë përplasur dhe njëra prej makinave është përmbysur duke shkaktuar dëmtimin e rëndë në shtyllë kurrizore të drejtuesit të mjetit.