Fansi “tmerron” Miley Cyrus në sy të bashkëshortit – A2

Fansi “tmerron” Miley Cyrus në sy të bashkëshortit

1242911076001 6043326685001 6043328351001 vs 1100x620

Këngëtarja dhe aktorja e njohur Miley Cyrus ka reaguar e indinjuar pas veprimit të një fansi në Barcelonë.

Ndërsa dilte nga një event, së bashku me bashkëshortin e saj, Liam Hemsworth dhe po i drejtohej makinës, Miley u tërhoq nga qafa nga një fans, i cili tentoi ta puthte me zor.

Ngjarja nuk i ka pëlqyer aspak dhe për këtë gjë Miley ka reagua në Twitter. “Ajo mund të ketë veshur çfarë i pëlqen. Mund të jetë e virgjër. Mund të jetë me bashkëshortin, apo me të dashurën. Mund të jetë lakuriq. Por t’i nuk mund ta tërheqësh atë pa pëlqimin e saj”, shkruhet në postimin e yllit të “Hannah Montana”.