Kur merresh me arbitrin e gabuar

arbitri 600x338

Një tifoz brazilian zbriti në fushë për t’i kërkuar llogari anësorit të një ndeshjeje në Goiania, por e pësoi shumë keq.

Pasi e shau dhe e shtyu, anësori nuk duroi dot më dhe e goditi me një grusht në nofull, që e hodhi në tokë tifozin trim.