Grabiten lekë e bizhuteri në një banesë në Krujë – A2

Grabiten lekë e bizhuteri në një banesë në Krujë

Një grabitje e armatosur ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së të dielës në një banesë në zonën e Tapizës në Krujë.

Persona të armatosur dhe të maskuar kanë hyrë rreth orës 23:00 në banesën e shtetasit A.D. dhe kanë marrë një sasi lekësh dhe bizhuteri.

Policia ka shkuar në vendngjarjes pas njoftimit nga pronari i banesës dhe po punon për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Shkarkoni aplikacionin e A2