“Çmendet” tenisti, e pëson raketa – A2

“Çmendet” tenisti, e pëson raketa

Një tenist spanjoll ka humbur kontrollin gjatë një ndeshjeje të humbur prej tij dhe reagimi i tij është bërë viral menjëherë.

Mario Vilella u eliminua që në raundin e parë të ATP Challenger Shymkent II 2019 dhe të gjithë inatin ia shfryu raketës.

Numri 262 i renditjes botërore në tenis e përplasi në tokë raketën plot 6 herë, përpara se ta fluturonte drejt murit.