Granit Xhaka në Elbasan për të parë vëllanë, Taulanti në stol – A2

Granit Xhaka në Elbasan për të parë vëllanë, Taulanti në stol

Granit Xhaka ishte i pranishëm mbrëmjen e së martës në “Elbasan Arena” për të ndjekur ndeshjen Shqipëri-Moldavi dhe vëllanë e tij, Taulantin.

Por, Xhaka i kombëtares sonë nuk u përzgjodh në formacionin titullar në këtë takim nga trajneri Edi Reja.

Graniti shoqërohej në shkallët e stadiumit edhe nga babai i tij.