“Sezoni i artë” me dhurata floriri për kampionët – A2

“Sezoni i artë” me dhurata floriri për kampionët

liv2 1 1100x620

Liverpuli në këtë sezon jo vetëm triumfoi për herën e gjashtë në Champions League në derbin anglez me Tottenham, por diskutoi deri në ndeshjen e fundit fitoren në Premier League me rivalët e Manchester City. Një sezon i artë, thonë të gjithë komentuesit.

Por iDesign, një shoqëri britanike, mendoi të kalojë nga fjalët te veprat, duke i dhuruar të gjithë djemve të Jurgen Klopp një dhuratë të personalizuar dhe të artë.

Bëhet fjalë për kapakë celular të derdhur në arë 24 karatë, me mbishkrimin e numrit të fanellës të çdo lojtari, emrin dhe logon e Champions League të fituar.      

Kosto e secilës prej dhuratave shkon nga 2600 deri në 4000 euro, edhe pse për heronjtë e “Wanda Metropolitano” do të jetë natyrisht falas.