Po luante me lodra fëmijësh, 34-vjeçarja ngec brenda makinës plastike

makina 2 600x338

Një grua skoceze ka ngecur brenda një makine lodër, duke shkaktuar të qeshura pa fund te familjarët e saj. 

34-vjeçarja Zoe Archibald u fut në makinën lodër për shaka, por ngeci brenda saj dhe u desh që të pritej makina me thikë kuzhine që gruaja të lirohej prej saj.

Incidenti qesharak zgjati rreth një orë.