I fsheh topin portierit, “magjia” e Salah me Egjiptin

Gjatë miqësores Egjipt-Guinea, Mohamed Salah ka dhuruar spektakël për publikun me një aksion “dehës”.

Sulmuesi i Liverpool dribloi disa herë portierin dhe goditi shtyllën, përpara se një nga shokët e skuadrës të shtynte topin në rrjetë.

Shkarkoni aplikacionin e A2