Champions, Partizani mëson rivalët e radhës, nëse “thyejnë” Qarabagun – A2

Champions, Partizani mëson rivalët e radhës, nëse “thyejnë” Qarabagun

Pas shortit që i rezervoi një ekip tejet të rrezikshëm si azerbajxhanasit e Qarabag, kampionet shqiptarë të Partizanit kanë mësuar edhe rivalët e mundshëm në qoftë se kalojnë turin.

Bëhet fjalë për fituesit e sfidës midis irlandezët e Dundalik dhe letonezët e Riga.

Po humbën, “demat e kuq” do të përballen për turneun e Europa League me ekipin humbës të përballjes midis moldavëve të Sheriff Tiraspol dhe gjeorgjianëve të Saburtalos.

Shkarkoni aplikacionin e A2