Ndeshja e tenisit kthehet në ndeshje futbolli – A2

Ndeshja e tenisit kthehet në ndeshje futbolli

Benoit Paire dhe Jo-Wilfred Tsonga po përballeshin me njëri-tjetrin në turneun e Halle-s, në Gjermani.

Dy tenistët francezë ishin në mes të pikës kur njërit prej tyre i rrëshqiti raketa nga duart dhe vendosi që topin ta kthente me këmbë.

Menjëherë nisi një shkëmbim me këmbë mes tenistëve që shkaktoi të qeshura te publiku.

Shkarkoni aplikacionin e A2