PD, Bardhi: Sulm kriminal ndaj qytetarëve, urdhëruar nga Rama – A2

PD, Bardhi: Sulm kriminal ndaj qytetarëve, urdhëruar nga Rama

Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi deklaroi se kryeministri Edi Rama do të mbajë përgjegjësi për nxitjen e konfliktit social, dhunën ndaj qytetarëve dhe për cenimin e stabilitetit demokratik të vendit.

Gazment Bardhi tha se votime moniste, zgjedhje me bandat, vjedhje dhe blerje votash nuk ka për të patur.

”Të vendosur për të mbrojtur Kushtetutën dhe demokracinë”, deklaroi Bardhi. 

Shkarkoni aplikacionin e A2