Aksident në Rrugën e Kombit, shkatërrohet kamioni – A2

Aksident në Rrugën e Kombit, shkatërrohet kamioni

Një aksidenti ka ndodhur në Rrugën e Kombit në afërsi të pikës së kalimit kufitar të Morinës. Mësohet se një kamion i madh është përplasur me trafikndarësen dhe si pasojë është plagosur rëndë drejtuesi i tij.

Personi i plagosur është dërguar në gjendje të rëndë në spitalin e Kukësit për të marrë ndihmën mjekësore.

Ende nuk dihen shkaqet e këtij aksidenti, por mendohet se shpejtësia e mjetit ka qenë një faktor për shkak të dëmeve të mëdha që ka pësuar kamioni.

Shkarkoni aplikacionin e A2