Lleshaj “keqardhje” për Bashën: Natën guerrillas, ditën prokuror – A2

Lleshaj “keqardhje” për Bashën: Natën guerrillas, ditën prokuror

Ministri i Mbrojtjes Sandër Lleshaj ka reaguar në rrjetet sociale, duke iu përgjigjur deklaratave të liderit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.   

“Lulzim Basha vazhdon të hedhë natën zjarr dhe ditën kërcënime kundër shkollave, zgjedhjeve, policisë etj. Natën bëhet guerrilas dhe ditën prokuror, ndërkohë që është thjesht një i pandehur i shumëfishtë. Keqardhje për degradimin”, është komenti i ministrit në Twitter.

Shkarkoni aplikacionin e A2