Diell, lule dhe tela me gjemba… Parlamenti “pret” protestën

Godina e Parlamentit të Shqipërisë është rrethuar sërish këtë të premte me tela me gjemba, si pjesë e masave të sigurisë para protestës së paralajmëruar në mbrëmje nga opozita. FOTO: LSA

  • LAJMI I FUNDIT | Meta nënshkruan kallëzimin penal ndaj kreut të KED, Ardian Dvorani
  • LAJMI I FUNDIT | Meta: Mundësi historike për Reformën në Drejtësi, për të treguar integritet
  • LAJMI I FUNDIT | Padia për “shpërdorim detyre” dhe “përvetësim titulli apo detyrës shtetërore”