“Africa I”, jahti luksoz ku po kalon pushimet Cristiano Ronaldo

Quhet “Africa I”, është i gjatë 47 metra, ka 6 dhoma gjumi dhe mund të mirëpresë 12 persona.

Po flasim për jahtin ku Cristiano Ronaldo po kalon pushimet verore së bashku me partneren e tij Georgina.

Sulmuesi portugez i Juventusit e ka marrë me qira këtë jaht për 200 mijë euro në javë.