Aksidentohet me zetor, humb jetën 42-vjeçari

Untitled collage 4 14 1100x620

Një 42-vjeçar ka humbur jetën në Divjakë ndërsa udhëtonte me një zetor.

42-vjeçari B.M. humbi drejtimin e mjetit bujqësor që drejtonte pranë fshatit Senë dhe për pasojë ka rënë në kanalin anësor të rrugës. Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes dhe 42-vjeçari nuk ka mundur t’iu mbijetojë plagëve të marra.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po heton për shkaqet e aksidentit.