Aksident tragjik në Krujë. Makina del nga rruga, ndërron jetë 18-vjeçari

aksident natetn 751x450 780x439 600x338
Foto ilustruese

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës, në fshatin Thumanë të Krujës.

Një mjet tip Volkswagen ka dalë nga rruga dhe për pasojë 18-vjeçari me iniciale A.K. ka ndërruar jetë në spital.

Ndërkohë, 4 persona të tjerë, të gjithë të moshës 18 vjeç, janë plagosur dhe janë dërguar për mjekim në Spitalin Ushtarak në Tiranë.