Fernandinho lë kinezët me gojë hapur – A2

Fernandinho lë kinezët me gojë hapur

Fernandinho, braziliani 26-vjeçar i Chongqing Lifan, ka mahnitur tifozët kinezë me një aksion spektakolar.

Me topin të “ngjitur” në këmbë, ai u nis nga mesfusha dhe shënoi gol pasi dribloi 4 kundërshtarë, përfshi portierin e Tianjin Teda.

Shkarkoni aplikacionin e A2