Pas ndarjes nga i dashuri, Dua Lipa e “vetme” në Glastonbury – A2

Pas ndarjes nga i dashuri, Dua Lipa e “vetme” në Glastonbury

Rreth një muaj më parë, Dua Lipa bëri publike ndarjen nga i dashuri Isak Carew. Mes thashethemeve për një lidhje të re me modelin Anwar Hadid, Dua është shfaqur e “vetme” në festivalin e përvitshëm në “Glastonbury 2019” ditën e premte.

23-vjeçarja shfaqi linjat e saj fantastike, ndërsa në pjesën e sipërme ishte vetëm me bikini.

Dua ishte në lidhje që prej vitit 2013 me Isak Carew, ndërsa tashmë flitet se këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare ka nisur një tjetër lidhje me vëllain e modeleve Bella dhe Gigi Hadid. Megjithatë, Dua, në Glastonbury, u shfaq e vetme.

Shkarkoni aplikacionin e A2