Humb kontrollin e motorit, përfundon në liqen, vdes i riu në Shijak

shijakkkk 1100x620
Foto ilustruese

Një i ri ka humbur jetën një ditë më parë në Shijak. Mësohet shtetasi A.A.,31 vjeç, banues në Maminas, ka humbur kontrollin e motorit dhe ka përfunduar në liqenin e Karrecit duke u mbytur.

Kërkimet për gjetjen e trupit të të riut vijuan për gjatë gjithë natës, ndërsa ai u gjet mëngjesin e sotëm.

Shkaqet në të cilat i riu ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar në liqen janë të paqarta.