Voton edhe ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri

sajaaa 600x338

Rreth orës 11:00 ka votuar në zgjedhjet lokale për kryetarin e ri të bashkisë së Tiranës edhe ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri.

Ai ishte i shoqëruar nga bashkëshortja e tij dhe dy fëmijët.

Po ashtu si edhe Erion Veliaj edhe Saimir Tahiri ka votuar në qendrën e votimit te Parku Olimpik.

  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 6 viktima në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 101 raste të reja në 24 orët e fundit
  • LAJMI I FUNDIT | Koronavirusi në Shqipëri, 13 të shëruar në 24 orët e fundit