Elbasan, vritet një 22-vjeçar; plagoset vëllai i tij

POLICIA NATEN 600x338
Foto ilustruese

Një i ri është vrarë rreth orës 00:45 në fshatin Murras të Elbasanit.

Sipas policisë, shetasit K.B. dhe A.B. u plagosën në rrethana të paqarta. Si pasojë e plagëve të marra, 22-vjeçari K.B. ndërroi jetë në spital, ndërsa vëllai i tij 29-vjeçar ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Është ngritur një grup i posaçëm hetimor dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e kapjen  e autorëve.