Juventus, 20 vite duke blerë yje… falas – A2

Juventus, 20 vite duke blerë yje… falas

Juventusi, gjatë 20 viteve të fundit, ka arritur të sjellë në Torino futbollistë të mëdhenj me kosto zero.

Sezonin e ardhshëm, “Zonja e Vjetër” do të ketë në ekip Aaron Ramsey dhe Adrien Rabiot. Të dy mesfushorët, që më parë luanin me Arsenal dhe PSG, nuk rënduan në arkat e klubit, pasi për ta nuk u shpenzua asnjë euro.

Në galerinë e mësipërme ju ftojmë të zbuloni goditjet e mëdha të bardhezinjve pa “futur dorën në xhep”.

Shkarkoni aplikacionin e A2