KQZ publikon bashkitë ku ka përfunduar numërimi

numerim 2 600x338

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka njoftuar bashkitë ku ka përfunduar numërimi i votave për zgjedhet lokale 2019.

Ato janë: Pustec, Lushnje, Mallakastër, Tropojë, Kolonjë, Mat, Belsh, Vorë, Fushë-Arrëz, Skrapar, Krujë, Bulqizë, Vau i Dejës, Memaliaj, Ura Vajgurore, Divjakë, Has, Pukë, Rrogozhinë, Gramsh, Malësi e Madhe, Himarë, Librazhd, Konispol, Roskovec, Libohovë, Poliçan, Prrenjas dhe Kavajë.