Përfundon numërimi në Lezhë, Ndreu mund bindshëm “kaubojsin” – A2

Përfundon numërimi në Lezhë, Ndreu mund bindshëm “kaubojsin”

Ka përfunduar numërimi për Bashkinë e Lezhës.

Kandidati socialist Pjerin Ndreu ka fituar 12 906 vota, duke lënë pas “kaubojsin” Eduart Ndocaj me 784 dhe Salvador Kaçajn me 433.

Të pavlefshme ishin 1 269 vota, ndërsa 21 vota ishin gabim.

Shkarkoni aplikacionin e A2